Polyurea Kaplama

Geniş kullanım alanına sahip olan polyurea kaplama işlemleri konusunda profesyonel ekibimiz ile yapılacak olan çalışmalar istediğiniz alanda kısa süre içerisinde işlemin tamamlanmasını sağlamaktadır. Özellikle teras, balkon veya havuz gibi alanlarda su yalıtımını sağlamak amacıyla zeminde yapılacak olan uygulama seçeneklerinden biridir. Kaliteli malzemeler ile yapmış olduğumuz çalışmalar herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

polyurea kaplama

Polyurea Kaplama

Teras veya balkonda yapılacak olan polyurea kaplama işlemleri yağmurlu havalarda özellikle suyun zemine zarar vermesini engellemektedir. Dayanıklı yapısı uzun süreli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Profesyonel şekilde yapılacak olan uygulama işlemleri sonucunda kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından yapılacak olan uygulama işlemleri kısa süre içerisinde zeminde kaplama işlemini yapılmasını sağlamaktadır. Suya karşı özellikle dayanıklı hale getirmesi zeminde yapılacak olan kaplama işlemleri sonucunda uzun süre sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

Polyurea Kaplama

Suya karşı zemini daha dayanıklı hale getirmek istediğinizde tercih edebileceğiniz kaplama seçenekleri arasında polyurea kaplama işlemleri için firmamız profesyonel hizmet vermektedir. Uygulama yapılacak olan alana göre belirlenecek olan en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet vermekteyiz. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler firmamız ile yapacakları görüşmeler sayesinde uygulama yapılacak olan alanda yeterli olacak malzeme seçeneğine göre en uygun fiyat seçenekleri konusunda bilgi alabilirler.

şehirlerarası nakliyat istanbul nakliyat evden eve nakliyat nakliyat